• 2019
    ALS Golf Event

    Locatie en datum zijn momenteel nog niet bekend

    INSCHRIJVEN
  •

    Sla ALS de wereld uit! Op de mooiste
    banen van Nederland.

    INSCHRIJVEN
  • Team Best Ball en
    gesponsorde deelnemers

    INSCHRIJVEN

Het 2019 ALS Golf Event

ALS PROJECT MINE

Sla ALS de wereld uit!
Golfen en geld inzamelen voor een oplossing van ALS
Dit was ons doel en zal het blijven, totdat ALS te behandelen is.

De eerste editie in 2014 heette 'Coby Diets Memorial ALS Golf Event'
Het 2015 ALS Golf Event werd op 11 september 2015 gehouden en bracht € 12.000 op.

Deed u mee?

Bekijk hier alle overige foto's van het 2015 ALS Golf Event.

Ook anderen organiseerden golf events voor ALS. In Gelderland, Noord-Holland, Brabant, etc.
En omdat we vinden dat 'we samen sterk staan', bundelen we
kennis en kunde om golf en ALS continuiteit te bieden.

Er wordt hard gewerkt aan een geweldig concept voor de komende jaren.
Landelijk, jaarlijks, hoge kwaliteit en hoge opbrengst.
Met dit concept starten wij in 2019.

ANBI status

Deelnamegeld voor het golf event kunt u als gift opvoeren.
De gehele opbrengst gaat nl. naar Stichting ALS Nederland (ANBI) via Stichting Fun For Fund (ANBI).

ALS Golf Veiling: Art Gallery

Na afloop van het Golf & Bridge Event op 11 september worden een aantal

serieuze objecten geveild. Voor extra opbrengst: Kunst tegen ALS!

Heeft u al een mooi plekje in gedachten?

Informatie

Antoon Derkzen van Angeren 1878-1961

Landschap in Frankrijk, 27x39 cm. Gesigneerd rechtsonder, 1946. Krijt. Etser, graficus en kunstschilder. Werd docent aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Rotterdam. Gaf o.a. les aan Metten Koornstra. Werkte veel in de haven van Rotterdam en maakte o.a. grote interieur-etsen van de familie Boymans van Beuningen.

Pieter Paul Koster 1893-1987

Doorkijk Scheveningse bosjes, 30x46 cm. Monogram linksonder, 1972. Pastel en krijt. Was tekenaar, graficus, beeldhouwer en schilder. Werkte o.a. in pastel, olieverf en aquarel. Tekende en schilderde o.a. portretten, zelfportretten, stadsgezichten. Maakte veel buitenlandse studiereizen.

 Kees Stoop 1929

Twee impressies van de Borkeld in Holten, 11x13 en 11,5x17. Gesigneerd linksonder. Krijt. Woont er werkt al meer dan 50 jaar in Holten. Tekent en schildert. Veel landschappen en ook abstract. Er is een sterk groeiende schare liefhebbers van zijn werk. De bekende schilder Henk Helmantel bijvoorbeeld is een fan van hem. Het Rijksprentenkabinet kocht vorig jaar 150 tekeningen van Kees Stoop.

Léon Spierenburg 1952

Vaart nabij Spaarndam, 25x32 cm. Gesigneerd linksonder. Rietpen. Beperkt zich in zijn kleuren. Is een schilder van het licht; de voorstelling is daaraan ondergeschikt. In zijn botenseries wordt duidelijk dat hij gefascineerd is door beelden van het water.

Slang

Deze 'niet giftige' Cobra, gemaakt door Simone Kluft van fijne chamotte klei, moest eerst twee weken uitharden.
Daarna is ie afgebakken bij ca 1000 gr. Toen geglazuurd (drie soorten i.v.m. de kleuren ).
En als laatste weer afgebakken bij ca 1025 gr.

 Helmuth Heijstek

Beeldje van gips 14 x 12 x 12 cm., voorstellende: spelende meisjes (knobbelen) naar Grieks voorbeeld. Inzet prijs: € 200,-

Beeldje van gips 21 x 12 x 12 cm., voorstellende: Afghaans jongentje in oorlogstijd. Inzet prijs: € 200,-

Wil Klijn

Aquarel in lijst, 41 x 31 cm., voorstellende: dametje met bloemen. Inzetprijs € 75,-.

Gerdie Wissink

Klaprozen, 60 x 80 cm. Inzetprijs € 100,-.

Volg Ons

Het ALS Golf Event is ook aanwezig op Facebook.

FUN FOR FUND

  • Contact
  • Over ons
  • KvK: 62 47 27 12
  • IBAN: NL09 ABNA 0439 4744 18
  • RSIN: 8548.31.903