ALS Golf Veiling: Art Gallery

Na afloop van het Golf & Bridge Event op 11 september worden een aantal

serieuze objecten geveild. Voor extra opbrengst: Kunst tegen ALS!

Heeft u al een mooi plekje in gedachten?

Informatie

Antoon Derkzen van Angeren 1878-1961

Landschap in Frankrijk, 27x39 cm. Gesigneerd rechtsonder, 1946. Krijt. Etser, graficus en kunstschilder. Werd docent aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Rotterdam. Gaf o.a. les aan Metten Koornstra. Werkte veel in de haven van Rotterdam en maakte o.a. grote interieur-etsen van de familie Boymans van Beuningen.

Pieter Paul Koster 1893-1987

Doorkijk Scheveningse bosjes, 30x46 cm. Monogram linksonder, 1972. Pastel en krijt. Was tekenaar, graficus, beeldhouwer en schilder. Werkte o.a. in pastel, olieverf en aquarel. Tekende en schilderde o.a. portretten, zelfportretten, stadsgezichten. Maakte veel buitenlandse studiereizen.

 Kees Stoop 1929

Twee impressies van de Borkeld in Holten, 11x13 en 11,5x17. Gesigneerd linksonder. Krijt. Woont er werkt al meer dan 50 jaar in Holten. Tekent en schildert. Veel landschappen en ook abstract. Er is een sterk groeiende schare liefhebbers van zijn werk. De bekende schilder Henk Helmantel bijvoorbeeld is een fan van hem. Het Rijksprentenkabinet kocht vorig jaar 150 tekeningen van Kees Stoop.

Léon Spierenburg 1952

Vaart nabij Spaarndam, 25x32 cm. Gesigneerd linksonder. Rietpen. Beperkt zich in zijn kleuren. Is een schilder van het licht; de voorstelling is daaraan ondergeschikt. In zijn botenseries wordt duidelijk dat hij gefascineerd is door beelden van het water.

Slang

Deze 'niet giftige' Cobra, gemaakt door Simone Kluft van fijne chamotte klei, moest eerst twee weken uitharden.
Daarna is ie afgebakken bij ca 1000 gr. Toen geglazuurd (drie soorten i.v.m. de kleuren ).
En als laatste weer afgebakken bij ca 1025 gr.

 Helmuth Heijstek

Beeldje van gips 14 x 12 x 12 cm., voorstellende: spelende meisjes (knobbelen) naar Grieks voorbeeld. Inzet prijs: € 200,-

Beeldje van gips 21 x 12 x 12 cm., voorstellende: Afghaans jongentje in oorlogstijd. Inzet prijs: € 200,-

Wil Klijn

Aquarel in lijst, 41 x 31 cm., voorstellende: dametje met bloemen. Inzetprijs € 75,-.

Gerdie Wissink

Klaprozen, 60 x 80 cm. Inzetprijs € 100,-.